Atsauksmes

Ņemot vēra, ka mūsu uzņēmuma auditorija ir prasīga pret semināriem un novērtē jēgpilnu nevis bezpersonisku saturu, Elitas redzējums Ergonomikas tēmā šķita atsvaidzinošs un tāds arī izpildījās dzīvē. Darbiniekiem bija lieliska iespēja ne tikai dzirdēt sev saistošus konkrētus ieteikumus un stāstus no Elitas klientu pieredzes, bet arī uzdot praktiskus jautājumus uz kuriem tika saņemta tieša un konkrēta atbilde. Kolēģi novērtēja Elitas profesionalitāti, draudzīgo un atvērto komunikāciju, kā arī daudziem palika atmiņā ieteikumi ikdienas paradumu pielāgošanai, kas ir loģiski un vienkārši izpildāmi.

Noteikti iesaku Elitas seminārus jebkuram uzņēmumam, kuram neinteresē sausa teorija, bet rūp jēgpilni ieteikumi darbinieku labsajūtas uzlabošanai.

Gita Firsova

HR Business Partner If P&C Insurance Ltd (publ)

Ar “Baltijas fizioterapija” sadrbojamies jau kopš 2014. gada. Sportisko sasniegumu līmenī, ko varēja dēvēt par augstu sasniegumu sportu, ārpus Latvijas Olimpiskās Vienības faktiski nebija piedāvājumu Latvijā, kas spētu apmierināt sportistu vajadzības, bet pieprasījums no mūsu sportistu puses bija augošs. Sporta veidos ar augstu traumatisma risku vienmēr ir bijusi svarīga ne tikai iespējamā pēc traumu rehabilitācija līmenī kādu pieprasa sports, bet rūpīga sportistu veselības uzraudzība, kā arī organisma sagatavošana jau pirms katras sacensību sezonas. Ļoti būtiski ir sagatvoties sazonai tā, lai maksimāli izslēgtu traumatisma vai veselības problēmu riskus, kad sportista ķermenis ir jāpakļauj tādām slodzēm, kādām tam jābūt gatavam. Šo jautājumu risināšanā “Baltijas fizioterapija” ir bijis Latvijas Slēpošanas federācijas īstais partneris. Esmu vienmēr novērtejis dziļi personīgo pieeju no “Baltijas fizioterapija” personāla puses un spēju rast kontaktu ar katru sportistu atsevišķi. Problēmas var būt dažādas, un tāpat ir arī ar risinājumiem, tādēļ domāju, ka būtiskais, ko esam mācījušies mūsu sadarbības laikā, ir tas, ka nav obligāti jāgaida, kad problēma parādīsies, jo daudz ir iespējams novērst mācoties saprast savu ķermeni un vienkārši rūpējoties par to. Paldies “Baltijas fizioterapija” un īpaši Elitai Salgrāvei par dziļi personīgo pieeju un šo domu! Zinu, ka daudzi no mūsu sportistiem, kuri jau ir noslēguši savas aktīvā sportista gaitas, joprojām saglabā ciešu saikni ar Elitu.

Dinārs Doršs

Latvijas Slēpošanas federācijas valdes priekšsēdētājs

Vairāku gadu garumā ir izveidojusies lieliska sadarbība ar fizioterapeiti Elitu Salgrāvi. Strādājot par basketbola treneri bieži nākās saskarties ar dažāda rakstura traumām (visbiežāk ceļi un muguras) – Elita maximāli ātri tiek galā ar akūtām lietām un vienmēr parāda, izskaidro un atgādina par traumu profilakses pasākumiem. Jaunajiem sportistiem, viņiem saprotamā valodā, tiek izskaidrots cik svarīgi ir iesildīties, atsildīties un rūpēties par savu sportisko formu. Arī treneru apmācībās, ko Elita ir vadījusi – ir daudz praktiskas lietas, kas ikdienas darbā ļoti noder. Elitas fizioterapijas ir pieredzē balstītas un nes rezultātus!

Kristīne Žeimute

U-16 meiteņu basketbola izlases trenere

Mūsu sports “motokross”.
Jau vairākus gadus sadarbojamies ar “Baltijas fizioterapija”. Mums ir svarīgi sadarboties ar speciālistiem, kam varam uzticēties, kas spēj ātri un kvalitatīvi palīdzēt mūsu sportistiem! Motokross sezona ir desmit mēnešus gara, sportistu iekšējai un ārējai muskulatūrai ir jābūt attīstītai visaugstākajā līmeni, lai būtu konkurētspējīgi pasaules līmenī! Kā arī, motokross mēdz būt nežēlīgs un traumatisks, tāpēc mums ir svarīga profesionāla un ātra palīdzība, lai sportists neizlaistu sacensības un spētu startēt pilnvērtīgi.
Paldies, par Jūsu profesionalitāti!

Augusts un Roberts Justi

@JJ_Racers_

Scroll to Top